Inventář

From Neos Wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Inventory and the translation is 100% complete.
Other languages:
English • ‎čeština • ‎日本語 • ‎한국어

Inventář

Neos Inventory.png

Menu inventář je nezbytné pro Neos. Dovoluje vám ukládat a aprocházet objekty, včetně nástrojů, avatarů, dekorací, atd. Můžete zde také spravovat své oblíbené položky, jako například váš defaultní avatar a váš domov.

Váš inventář je velice podobný souborovému systému všeho počítače. Položky mohou být organizovány do složek, a složky mohou obsahovat další složky. Pro spawnování objektu nebo vstup do složky, proveďte dvojklik na položku pomocí vašeho laseru. Kliknutí na položku ji vybere a umožní vám provádět s ní rozmanité úkony:

Ovládání

Ikona Název Použití
InventoryButton-SpawnFacet.png Spawnovat facet Spawnuje vybraný facet do vašeho userspace, umožňujíc vám umístit jej do Dash menu. Toto nelze provést z veřejné složky; objekt musí být ve vašem inventáři (nebo ve složce Neos Essentials).
InventoryButton-EquipAvatar.png Převtělit se do avatara Okamžitě vás převtělí do vybraného avatara a během procesu zničí vašeho starého avatara
InventoryButton-SetDefaultAvatar.png Zvolit výchozího avatara / Nastavit výchozí domov U avatara dojde k jeho nastavení jako vašeho výchozího. U světa dojde k jeho nastavení jako vašeho (cloudového) domova.
InventoryButton-ShowInventoryOwners.png Zobrazit sdílené inventáře Zobrazí inventáře ke kterým máte přístup.
InventoryButton-GenerateLink.png Generovat odkaz Vytvoří odkaz pro vybranou složku; viz Veřejné složky.
InventoryButton-MakePrivate.png Nastavit jako privátní "Odsdílí" cokoliv co bylo zveřejněno (složky, výchozí avataři, atd.)
InventoryButton-DeleteItem.png Smazat objekt Zničí vybraný objekt po dvojím stisknutí.
InventoryButton-AddCurrentAvatar.png Přidat aktuální avatar Uloží váš aktuálně využívaný avatar do složky ve které se aktuálně nacházíte.
InventoryButton-AddNew.png Přidat nový Při drženém objektu, uloží držený objekt do aktuální složky. Bez drženého objektu vytvoří novou složku.

Neos Essentials

Neos Essentials.png

Složka Neos Essential je spravována Neos teamem, a obsahuje složky s věcmi jako jsou 3D modely, avataři, hračky, nasaditelné objekty, hry, materiály, zrcadla, skyboxy, a tutoriály.
Podstavec pro zveřejňování světů, odkazy na Discord a Patreon, stůl s aktivními relacemi, Neos kamera, Sticky Equippable, a Neos Twitch chat s Příkazovými nástroji jsou na nejvyšší úrovni složky.
Je zde také přimixováno pár komunitních složek - většina obsahu složky pochází od komunity.

Tyto assety jsou užitečné pro tvorbu a dekoraci vašeho vlastního světa.

Essentials Tools

Essential Tools.png


Toto jsou některé z defaultních nástrojů, které budete potřebovat, chtít použít nebo použijete při pokusech o interakci nebo tvorbu věcí v Neosu. Některé z defaultních nástrojů, které musíte umět používat jsou:


Také existují komunitní nástroje vytvořené rozmanitými skupinami nebo individuály v komunitě.